> Aktualności > Konkurs na NAJLEPSZY WYPIEK BOŻONARODZENIOWY

Konkurs na NAJLEPSZY WYPIEK BOŻONARODZENIOWY

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia! KAŻDY MOŻE WYGRAĆ!

Każdy może wygrać!

Wystarczy:

1. wypełnić Formularz Zgłoszeniowy i przesłać go emailem na adres: angelika@fundacjazlotowianka.pl lub pocztą na adres Fundacja Złotowianka ul. Nieznanego Żołnierza 9/1 77-400 Złotów z dopiskiem: „Konkurs na najlepszy wypiek bożonarodzeniowy” – w terminie do 6 grudnia 2022 r.

2. upiec 1 blachę (jeśli uczestnikiem konkursu jest osoba fizyczna) lub 3 blachy różnych ciast (jeśli uczestnikiem konkursu jest organizacja/placówka), charakterystycznych dla Świąt Bożego Narodzenia, a następnie przywieź je na finał konkursu – 10 grudnia 2022 roku do HelpShopu w Złotowie (na godzinę 9:00)

Tego dnia jury oceni wypieki, wyłoni zwycięzców i przyzna nagrody, a następnie ciasta zostaną sprzedane gościom Kiermaszu Bożonarodzeniowego przy HelpShopie.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na www.fundacjazlotowianka.pl, FB fundacji oraz na portalu www.zlotowskie.pl.

Więcej informacji – Martyna Piątkowska, martyna@fundacjazlotowianka.pl