> Podopieczni > h > Harasim Albert H/30

Harasim Albert H/30

Zdjęcie przedstawia chłopca w okularach

Miejsce zamieszkania: województwo podlaskie, Filipów
14.11.2017

U Alberta zdiagnozowano rzadką chorobę uwarunkowaną genetycznie – dystrofię mięśniową typu Ullrich. Rokowanie nie są dobre. Drugim poważnym wrogiem jest skolioza idiopatyczna lewostronna z garbem żebrowym, z którą się urodził. Nasze życie to: szeroko pojęta rehabilitacja, turnusy, wizyty w poradniach, hospitalizacje, i oczywiście związane z tym wszystkim dojazdy(samochód – drugi dom). Mając na uwadze dobro Alberta chcielibyśmy uczynić wszystko, co w naszej mocy, aby uśmiech na jego twarzy gościł jak najczęściej. Wierzymy, że ciągłe usprawnianie ruchowe, które zostało wprowadzone od momentu urodzenia pozwoli mu na w miarę normalne życie. Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć na rehabilitację syna i wszystko inne co jest z tym związane. Z góry dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.

Cel szczegółowy: Harasim Albert H/30

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Harasim Albert H/30