Serca na nakrętki

Fundacja zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji. – Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemników, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy – zachęca A. Leszczyńska.

Pojemnik na nakrętki może stanąć również w Twojej miejscowości. W ten sposób pomożesz nam pozyskiwać fundusze na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych. Jeśli jakaś szkoła, zakład pracy czy restauracja ma miejsce i chciałaby po stawić na swoim terenie kolejne takie serce, pomagając w ten sposób naszym podopiecznym – prosimy o kontakt.

Obecnie ze względu na długą listę oczekujących niestety nie istnieje możliwość, byśmy przekazali ❤️ na nakrętki bezpłatnie.

Możecie jednak Państwo zakupić serce w kwocie 1800 zł, plus koszta dostawy.

Kwestię dostarczenia serca, odbioru nakrętek ustalimy telefonicznie bądź mailowo:

telefon: 519 723 793, 512 977 766

mail: kontakt@fundacjazlotowianka.pl

Istnieje również możliwość zamieszczenia na sercu logotypu Twojej firmy, miejscowości czy stowarzyszenia – skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.