Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

Nasza misja oraz wizja

Misja fundacji Złotowianka:

Wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

Wizja fundacji Złotowianka:

Dzięki naszym działonom osoby chore i niepełnosprawne będą potrafiły wykorzystać swój potencjał, staną się aktywnymi uczestnikami życia społecznego, mając poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.