Zespół fundacji

Marta Śliga
manager
Zajmuje się organizacją i koordynacją działań fundacji – kreuje, tworzy, realizuje i zaraża energią. Prywatnie mama trójki dzieci, które są jej całym światem. Wielbicielka i propagatorka zdrowego stylu życia – biega, edukuje i zmienia życie innych. Kocha krem czekoladowy z avocado i banana Ulubiony cytat: "Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu" - Dan Brown Ulubiona piosenka: „nie mam, nie mam, nie powiem Ci” – to nie tytuł piosenki, to reakcja na to pytanie
Julita Grzywna
Kierownik biura
Człowiek orkiestra, wesprze dobrym słowem i pogrozi palcem, kiedy sytuacja tego wymaga. Przygodę z fundacją rozpoczęła w 2011 roku. Zajmuje się organizacją pracy biura. Wybudzona w środku nocy dokładnie wie, w którym segregatorze znajduje się notatka z 2016 roku. Prywatnie pedagog specjalny, realizuje się również w pracy terapeutycznej z dziećmi.
Martyna Piątkowska
specjalista ds. social media
Martyna to pierwszy pracownik fundacji Złotowianka. Specjalistka od social mediów. Zrobi grafikę, film i inne "cosztegozrobisz". Szuka rozwiązań tam, gdzie wydaje się, że ich nie ma. Prywatnie jest psychologiem i pasjonatką fotografii. W fundacji zdarza się łączyć wszystkie te zajęcia.
Karina Buczek
Trener Frame Running
Karina prowadzi treningi Frame Running, zajmuje się również pracą biurową. Uwielbia pracę w towarzystwie ludzi. Kreatywna i pomysłowa marzycielka, którą czasem trzeba ściągnąć na ziemię. Nieodkryty talent aktorski. Dusza towarzystwa, żadnych rozmów się nie boi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, James Bond fundacji Złotowianka.
Ania Żarek
pracownik biurowy
Ania zajmuje się w fundacji zestawieniami kosztów, jeżeli potrzebujecie namiotu czy krzeseł - również Wam w tym pomoże. To ona koordynuje wynajem asortymentu eventowego. Gdy zadzwonicie do fundacji to usłyszycie najczęściej "dzień dobry" właśnie w jej wykonaniu. Prywatnie uwielbia zwierzęta i przyrodę. Pomocna, dowcipna o najgłośniejszym w fundacji śmiechu
Mirek Niedźwiecki
pracownik biurowy
Mirek, pseudonim "Pan Stempel", zajmuje się rejestrem korespondencji w fundacji oraz dodawaniem zdjęć Podopiecznych na stronę internetową fundacji. Każdy przesłany do nas list trafi w jego ręce. Optymista z ogromnym poczuciem humoru, majster od sprzętów komputerowych. Prywatnie fan sportu, dobrej muzyki i kuchni swojej żony.
Karolina Szade
Sylwia Kwasigroch
pracownik biurowy
Sylwia zajmuje się zestawieniami kosztów oraz koordynuje subkonta naszych Podopiecznych. Gdy zadzwonicie do fundacji, to ona przywita Was głosem pełnym spokoju i harmonii. Profesjonalizm, życzliwość - to jej drugie imię. Ceni sobie minimalizm, od niej uczymy się porządku na biurkach. Prywatnie mama Antosia, fanka zdrowego stylu życia. d
Małgorzata Głowacka
pracownik biurowy
Małgosia to człowiek od zadań specjalnych, pomieszczenia fundacji nie mają przed nią żadnych tajemnic, zna ich każdy zakamarek. To ona wie co, gdzie i jak. Ma ogromne pokłady dobrego humoru. Prywatnie lubi jeździć rowerem
Michał Olszewski
pracownik biurowy
Michał prowadzi licytacje charytatywne, koordynuje kiermasze fundacji oraz zbiórkę kolorowych nakrętek, dzięki czemu świat widzi zawsze w kolorach. Człowiek od wielu zadań, kierowca, pracownik biurowy, dźwiga ciężary, jest DJ w biurze. Prywatnie wielbiciel zwierząt, długich spacerów i muzyki starszej od niego samego.
Krzysztof Żelichowski
trener Frame Running
Krzysztof jest trenerem Frame Running. Najczęściej spotkacie go jednak w drodze. Prowadzi prezentację Frame Running w ośrodkach, placówkach na terenie całego kraju. Prywatnie przedsiębiorca, tata dwóch córek oraz syna.
Sandra Przybyszewska-Pączek
Fundraiser
Sandra wspiera działania fundacji od kilku lat, jednak od niedawna związała się z nami na stałe. To właśnie ona rozmawia z naszymi darczyńcami i przekonuje ich, że warto zostawić świat lepszym, niż się go zastało. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dziewczynek, i społecznik o wielkim sercu
Urszula Hrynkiewicz
pracownik biurowy
Ula - zajmuje się zestawieniami kosztów, to artystyczna dusza, która potrafi stworzyć coś, z niczego. Ma poczucie estetyki i świetny gust - dlatego wybrała pracę w fundacji 😉 Uwielbia podróże, prace w ogrodzie. Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci, babcia Adasia, dla którego ściągnęła by gwiazdy z nieba.
Hania Gołka
pracownik biurowy
Hania zajmuje się sprzedażą internetową i wspiera bieżącą pracę biura. Zobaczycie ją również na kiermaszach fundacji, gdzie łatwo można ulec jej urokowi i smykałce handlowca. Prywatnie Hania jest fanką muzyki Rap, Fidget, podróży oraz pełnych energii ludzi
Alicja Spors