> Podopieczni > b > Bednarczyk Michał B/63

Bednarczyk Michał B/63

Zdjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego

Miejsce zamieszkania: Puławy, województwo lubelskie
Data urodzenia: 24.03.2010 r.

Michał jest wcześniakiem urodzonym w 29 tygodniu ciąży. Ważył 1330 g. Poród spowodowany był zakażeniem bakterią Pseudomonas aeuroginosa matki, która wywołała sepsę także u dziecka. Michał porusza się na wózku inwalidzkim. Ma stwierdzony niedowład 4-kończynowy, wymaga ciągłej rehabilitacji. Aby Michał stał się w przyszłości samodzielny potrzebuje wzmożonej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym.

Michał ma również stwierdzony Zespół Aspergera. Jest chłopcem pogodnym, uśmiechniętym. Jego zainteresowania to kosmos i podróże kosmiczne, samoloty oraz wszelkie maszyny budowlane. Michał ma bardzo dobry słuch, kocha muzykę (interesuje się orkiestrami dętymi, zna komendy podchorążego itd.). Michał ma ogromną łatwość w nauce języków obcych. Biegle włada językiem angielskim, także rosyjskim, uczy się języka japońskiego.

Cel szczegółowy: Bednarczyk Michał B/63

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Bednarczyk Michał B/63