Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Podopieczni > a > Adamczak Artur A/31

Adamczak Artur A/31

Fundacja Złotowianka- podopieczny

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Wolsztyn
04.06.1992

W 2014 r. trafiłem na oddział ratunkowy z ropniem okołoodbytniczym. Pojawił się u mnie bardzo duży spadek wagi przez ostatni czas. Miałem wówczas 178 cm wzrostu i 59 kg. Odczuwałem ciągłe bóle brzucha, niemożność jedzenia po diagnozie i badaniach. Lekarze określili mój stan, jako chorobę Leśniowskiego-Crohne. Jestem na ścisłej diecie bezglutenowej i bez laktozowej. Ciągle biorę leki, jestem ograniczony w aktywnościach codziennego życia. Moją pasją jest odrestaurowywanie aut. Kocham motoryzację i markę Volkswagen.