Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Podopieczni > a > Andrzejewska Amelia A/25

Andrzejewska Amelia A/25

Fundacja Złotowianka- podopieczna

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie , Jastrowie
Data urodzenia: 27.08.2008

Amelka zachorowała w wieku 4 lat na posocznicę. Po długim i ciężkim leczeniu w Poznaniu, została wykryta wada nerek typu wielotorbielowatość. Cierpi również na marskość wątroby, nadciśnienie tętnicze, żylaki przełyku. Codziennie zażywa bardzo dużo leków, jest pod stałą opieką wielu specjalistów, okulisty, endokrynologa, hepatologa, nefrologa. W przyszłości czeka ją przeszczep organów. Mimo tak wielu chorób jest wesoła i pogodna.