> Podopieczni > f > Frontczak Leon F/57

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Skoki
Data urodzenia
: 19.12.2020

Leon urodził się 19 grudnia 2020 r. jest niezwykłym i pełnym życia dzieckiem które zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną ZESPÓŁ COFFINA SIRIS 1. Choroba ta objawia się niepełnosprawnością intelektualną, opóźnieniem mowy lub jej brakiem, obniżonym napięciem mięśniowym wraz z dorastaniem może pojawić się padaczka, uszkodzenia wzroku i słuchu oraz uszkodzenia wielonarządowe i wiele innych dolegliwości. Szansą na walkę z chorobą jest intensywna rehabilitacja, konsultacje i wizyty lekarskie oraz dostęp do stałej opieki specjalistów takich jak neurologopeda, pedagog, neurolog itp. Codzienność chłopca to nieustanny wysiłek w walce o lepsze jutro. Każdy gest wsparcia z Państwa strony pozwala Leonowi kontynuować terapie i rehabilitacje pod okiem specjalistów i daje szansę na pokonanie wszelkich barier i ograniczeń.
Dziękujemy Rodzice

Cel szczegółowy: Frontczak Leon F/57