> Podopieczni > h > Herzberg Nicole H/42

Herzberg Nicole H/42

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę w koszulce w paski z okularami

Miejsce zamieszkania: województwo warmińsko-mazurskie, Szczytno
Data urodzenia:
08.07.2016

Nicole do 2 roku życia rozwijała się, jak każde zdrowe dziecko. Była pogodna, radosna, empatyczna. W roku 2018 dziewczynka przestała mówić i zamknęła się w swoim świecie. Diagnoza była jednoznaczna – autyzm wczesnodziecięcy.

Każdy dzień to pokonywanie niepożądanych, trudnych zachowań dziecka: unikanie kontaktu wzrokowego, nie rozumienie uczuć innych osób, nie używanie gestów, preferowanie niezmienności otoczenia i rutyny, brak dążenia do interakcji z ludźmi. Nowe sytuacje budzą w niej lęk. Dziewczynka nie radzi sobie z tymi emocjami, co objawia się atakiem złości i izolacją. Pragnie kontaktów z rówieśnikami, jednak nie potrafi nawiązać relacji.

Ostatnie specjalistyczne badania wykazały, że posiada ogromny potencjał, który wymaga ciągłej, intensywnej terapii w zakresie komunikacji werbalnej, społecznej oraz dodatkowego wsparcia w postaci zajęć psychologicznych, logopedycznych, sensorycznych, hydroterapii, hipoterapii, co wiąże się z dużymi kosztami. Do tej pory w miarę własnych możliwości zapewnialiśmy dziecku udział w tych zajęciach. Jednak nasz budżet nie jest już wystarczający. Marzeniem najbliższych jest, aby Nicole mogła efektywnie rozwijać się i samodzielnie funkcjonować w przyszłości. Prosimy o wsparcie.

Wesprzyj

Możesz przekazać 1,5% podatku w zeznaniu podatkowym PIT wpisując:
Numer KRS:
0000308316
Cel szczegółowy: Herzberg Nicole H/42
Bądź przekazać darowiznę w dowolnej kwocie, dokonując przelewu na poniższe dane:
Fundacja Złotowianka
Nieznanego Żołnierza 9
77-400 Złotów
25 8944 0003 0002 7430 2000 0010

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Herzberg Nicole H/42