> Podopieczni > s > Sójka Justyna S/252

Sójka Justyna S/252

Zdjęcie przedstawia kobietę w okularach i w szarej bluzce

Witam. Nazywam się Justyna Sójka, jestem podopieczną fundacji Złotowianka. Urodziłam się 14 listopada 1996 w Bydgoszczy jako wcześniak z przepukliną oponowo- rdzeniową z wodogłowiem w wyniku czego mam zastawkę w głowie odprowadzającą płyn Mózgowo-rdzeniowy. Mam problemy z równowagą, z nietrzymaniem moczu, skoliozę lewostronną ponieważ  mam lewą nogę krótszą, lordozę, kręgozmyk, stopy końsko szpotawe, oraz niedowład lewej stopy. Od piątej klasy podstawówki noszę okulary korekcyjne korygującą wadę wzroku która wynosi aż -5,75 Dioptri. Na co dzień się cewnikuje ponieważ mam pęcherz neurogenny na co biorę na co dzień leki. Potrzebuje wiele artykułów higienicznych oraz obuwia ortopedycznego. Jestem pod opieką wielu specjalistów. W 2017 roku w wyniku upadku doznałam stłuczenia tkanek miękkich uda, którego ból utrudnia mi poruszanie się w życiu codziennym. Wcześniej chodziłam wolno, ale jednak samodzielnie. Od  czasu upadku poruszam się o trójnogach. Rehabilitacja, na którą chodzę przynosi mi dobre efekty.  Mam rentę socjalną, która nie wystarcza na pokrycie kosztów turnusu. W związku z tym bardzo proszę o wsparcie finansowe mojej dalszej rehabilitacji. Koszt takiego turnusu wynosi ponad 5 tysięcy złotych, niestety nie stać mnie na pokrycie takich kosztów. Dlatego proszę Państwa o wsparcie.

Cel szczegółowy: Sójka Justyna S/252

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Sójka Justyna S/252