> Podopieczni > k > Kluska Marzena K/292

Kluska Marzena K/292

Zdjęcie przedstawia kobietę uśmiechnięta z różami

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Okonek
10.06.1966

Mam na imię Marzena i pochodzę z niewielkiej miejscowości w Wielkopolsce z Lotynia. Dnia 06.09.2016 przeszłam operację Mastektomii piersi lewej. Po tej amputacji mam neuropatię, czyli zapalenie nerwów obwodowych i lewostronną lordozę kręgosłupa od tamtego czasu miałam dopiero jeden raz zabiegi rehabilitacyjne na NFZ i nic poza tym, niestety prywatnie nie stać na jakąkolwiek rehabilitację. Przez rok byłam na rencie chorobowej i w 2017 r. ZUS stwierdził, że jestem zdolna do pracy. Niestety stan mych nóg i rąk na to nie pozwala. Lekarz medycyny pracy odmówił wydania. Obecnie jestem na zasiłku dla bezrobotnych z prawem do świadczenia do lipca 2019 r. I nie wiem co dalej. Nie mogę wykonywać prostych czynności: mycie zębów wykonuje dwoma rękoma, przy ubieraniu butów, muszę mieć pomoc, wszelkie prace domowe zajmują mi o wiele więcej czasu i wysiłku bardzo szybko się meczę, do tego przyjmowane leki hormonalne powodują tycie, które utrudnia mi poruszanie się, bardzo bolą mnie nogi, ciągle jestem na środkach przeciwbólowych, wejście do domu po schodach pokonuje na 2 przystanki na odpoczynek.

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałam jako instruktor Pracowni Gastronomicznej I Zaradności Życiowej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Okonku. Obecnie sama potrzebuję pomocy.

Cel szczegółowy: Kluska Marzena K/292

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Kluska Marzena K/292