> Podopieczni > k > Krasińska Grażyna K/191

zdjęcie przedstawia kobietę uśmiechniętą

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła

Data urodzenia: 20.10.1964

PRZYJACIELE O WRAŻLIWYM SERCU. CHORUJĘ NA STWARDNIENIE ROZSIANE. PRZEZ SWOJĄ CHOROBĘ STAŁAM SIĘ WIĘŹNIEM WŁASNEGO DOMU. BARDZO PROSZĘ O POMOC I PRZEKAZANIE 1% PODATKU. ZBIERAM NA KOMPLEKSOWĄ REHABILITACJĘ I LECZENIE. NIE CHCĘ BYĆ CIĘŻAREM DLA NAJBLIŻSZYCH – DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI.

Moja choroba zaczęła się od paraliżu jednostronnego i pobytu w szpitalu. Z biegiem lat choroba bardziej dawała o sobie znać. Do dnia dzisiejszego są to m. in. zaburzenia widzenia, niedowład kończyn, zaburzenia równowagi i koordynacji ruchu, spastyczność mięśni i wiele innych powikłań. Teraz jestem przykuta do wózka, potrzebuję całodobowej opieki i rehabilitacji. Mam dobrego męża, który o mnie dba oraz rodzinę, na którą w najtrudniejszych chwilach mojej choroby mogę liczyć. Oprócz pomocy, którą otrzymuję od rodziny potrzebuję środków na specjalistyczną rehabilitację i leczenie. Mam wspaniałe wnuki, które chciałby abym miała więcej sił na zabawy.

Cel szczegółowy: Krasińska Grażyna K/191

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Krasińska Grażyna K/191