> Podopieczni > l > Lewandowski Aleksander L/68

Lewandowski Aleksander L/68

Zdjęcie przedstawia chłopca w żółtym dresie

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła
25.09.2018

Olek urodził się 25.09.2018 roku z wadą genetyczną, z zespołem Downa. Będzie ona mu towarzyszyła przez całe życie, a w raz z nią wiele dodatkowych schorzeń, które ta wada wywołuje. Cechą charakterystyczną tej wady są zaburzenia w rozwoju fizycznym i umysłowym. Dzięki wczesnej interwencji leczniczo-rehabilitacyjnej stale wzrasta poziom rozwoju intelektualnego, językowego, emocjonalnego, społecznego oraz sprawność ruchowa osób z zespołem Downa. Rodzice pragną pomóc Olusiowi w osiągnięciu maksymalnego rozwoju, zarówno fizycznego jak i umysłowego, co docelowo ma doprowadzić do uzyskania jak największej samodzielności w codziennym życiu, zdobycia wykształcenia i zawodu. Pobudzanie rozwoju dziecka, zdecydowanie przyczynia się do osiągnięcia tego celu. Jest to możliwe dzięki intensywnie prowadzonej rehabilitacji oraz pomocy specjalistów: neurologa, logopedy, endokrynologa i innych. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na rehabilitację i leczenie Olka, aby mu zapewnić jak najlepszy rozwój. Każda pomoc przyczyni się do polepszenia kondycji dziecka.

Cel szczegółowy: Lewandowski Aleksander L/68

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Lewandowski Aleksander L/68