> Podopieczni > m > Milewski Kevin M/92

Milewski Kevin M/92

Zdjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego w okularach

Miejsce zamieszkania: Cumbria United Kingdom
Data urodzenia: 18.09.2007

Rodzice zaraz po porodzie dowiedzieli się, że Kevin urodził się bez odbytu i szybka decyzja lekarzy o operacji, czyli założeniu worka aby mógł się wypróżniać. Czekaliśmy 9 miesięcy aby jelito urosło i połączone zostało z odbytem. Wtedy u Kevina zaczęły pojawiać się zaparcia, ból, nieprzespane noce, płacz i do tego wszystkiego przepuklina. Na samą przepuklinę syn miał już zrobione 3 operacje. Problem z opróżnianiem nie ustąpił więc znowu była potrzebna operacja czyli założenie pega stomijnego, który jest do dnia dzisiejszego. Gdy Kevinek miał 1 rok i 9 miesięcy dostał udaru, był to czerwiec Boże Ciało rok 2009, ten dzień odebrał Kevinowi wszystko to czego się nauczył. Przestał siedzieć, chodzić. Spędziliśmy Miesiąc w szpitalu gdzie syn został poddany operacji głowy czyli bypass. Wtedy dowiedzieliśmy się że udar jest spowodowany bardzo rzadką choroba Moya -Moya, która w każdej chwili może doprowadzić do następnego udaru. Z udarem doszła epilepsja która jest zmorą do dnia dzisiejszego. Walczymy o pierwszy krok Kevinka i jest to bardzo kosztowne. Jeździmy 2 razy w roku na delfinoterapię to jest koszt 15 tys. plus 2 razy w roku na intensywną terapię która wynosi następne 15 tys. Koszt roczny to ok. 30 tys., jest to bardzo dużo i uzbieranie tych pieniędzy jest ciężkie.

Bardzo proszę o pomoc dla Kevina.

Cel szczegółowy: Milewski Kevin M/92

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Milewski Kevin M/92