> Podopieczni > s > Strzeszak Julia S/180

Strzeszak Julia S/180

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę siedzącą na grzybie

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Chrzypsko Wielkie

Data urodzenia: 28.05.2007

Julia urodziła się 28 maja 2007 r. jako pierwsze dziecko przez cesarskie cięcie. Zaczęła stawiać pierwsze kroki jak miała 15 miesięcy. Gdy skończyła dwa lata, zauważyliśmy że nie utrzymuje kontaktu wzrokowego i nie reaguje na nowe otoczenie. Bawiła się sama, czasami wydawało nam się że nie słyszy, bo nie reagowała na nasze pytania, ale za to była reakcja na ciche stuknięcia. Źle znosiła czesanie włosów i obcinanie paznokci. W przedszkolu bawiła się po swojemu, nie potrafiła dostosować się na polecenia nauczyciela, reagowała wrzaskiem. Zaczęła mówić po ukończeniu czwartego roku życia przy wsparciu neurologopedy. 24 maja 2011 roku, postawiono diagnozę – autyzm dziecięcy, w międzyczasie rezonans magnetyczny głowy wykazał małe ogniska niedotlenne mózgu. Córka została objęta wczesnym wspomaganiem w ogólnodostępnym przedszkolu. Raz w tygodniu do dnia dzisiejszego uczęszcza na prywatną terapię neurologopedyczną i integrację sensoryczną. W tej chwili jest uczennicą w Zespole Szkół w Chrzypsku Wielkim, ma nauczanie indywidualne. Julia wyróżnia się szczególnymi uzdolnieniami artystycznymi.
Potrafi pięknie rysować, jej prace są bogate w szczegóły. Odwzorowuje sceny z bajek.

Cel szczegółowy: Strzeszak Julia S/180

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Strzeszak Julia S/180