> Aktualności > Sezon pchlich targów rozpoczęty

Sezon pchlich targów rozpoczęty

Zdjęcie przedstawia kobiety przy stoisku ozdobami Wielkanocnymi

Bibeloty, książki, pluszaki, puzzle, gry i ozdoby – to wszystko oferuje fundacja Złotowianka

Wzorem lat poprzednich, od kwietnia do października, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, Fundacja Złotowianka na złotowskim placu Paderewskiego urządza pchle targi. W minioną niedzielę dopisała i pogoda, i odwiedzający nasz rynek. Dzięki uprzejmości władz miasta otrzymane od ludzi książki, płyty, pluszaki, zabawki, świąteczne ozdoby, naczynia, a także outletową (nową) odzież mogliśmy wyeksponować w kramach, jakie w soboty służą sprzedawcom zielonego ryneczku.

Odwiedziło nas wielu z Państwa, za co serdecznie dziękujemy. Należność za zakupione na pchlim targu przedmioty – tym razem zebraliśmy 3728 zł – jak zawsze przekażemy potrzebującym podopiecznym fundacji.

Jednocześnie zachęcamy do przynoszenia do biura fundacji (ul. Nieznanego Żołnierza 9/1 w Złotowie) przedmiotów, których chcą się Państwo (np. po wiosennych porządkach) pozbyć. Ważne, by nie były uszkodzone.

AL, fot. Karol Potapowicz

Zapraszamy na kolejne pchle targi w każdą pierwszą niedzielę miesiąca w godzinach 10.00 – 13.30:

5 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 4 sierpnia, 1 września i 6 października

Dziękujemy wolontariuszom, którzy w niedzielę pracowali przy pchlim targu:

Annie i Wiktorii Brożek

Ewie Budnik