Nasza misją jest wspieranie osób chorych i niepełnosprawnych w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację, w dążeniu do samodzielności i samorealizacji, w celu osiągnięcia przez nich dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Naszym celem jest również dawanie możliwości rozwoju poprzez RaceRunning – sport dla osób z niepełnosprawnością.

> Aktualności > Twórzmy wspólnie dobro

Twórzmy wspólnie dobro

Zostań naszym Patronem na Patronite

Tworzymy dobro – to nasza najważniejsza twórczość, która nie byłaby jednak możliwa bez Was.

Na portalu Patronite, założyliśmy profil, który opisuje nasze działania i ma na celu pomoc w uzbieraniu środków na dalsze tworzenie dobra -wspieranie chorych i niepełnosprawnych w ich walce o zdrowie, życie, sprawność.

Każdy z Was może zostać naszym Patronem, dołożyć swojego piątaka (bądź trochę więcej 😉 ) i mieć realny wpływ na nasze działania, otrzymywać bonusy, podziękowania, być i pomagać razem z nami!

Poniżej zamieszczamy instrukcję – jak zostań naszym Patronem 🙂