> Aktualności > Zbiórka dla poszkodowanych po nawałnicy

Zbiórka dla poszkodowanych po nawałnicy

Fundacja Złotowianka- Komunikat dotyczący rozliczania PIT-ów za darmo

28, 29 i 30 sierpnia od godz. 8:00 do 18:00 odbędzie się zbiórka dla potrzebujących w Rytlu, Chojnicach, Nowej Cerkwi, Lotyniu i okolicach.

Potrzebne: rękawiczki gumowe, szpadle, łopaty, ropa do pił i ciężkiego sprzętu, koce, środki czystości, szmaty do podłóg, miotły, odzież robocza, kalosze rozm. od 38 do 46, piły mechaniczne, agregaty prądotwórcze, kołdry, poduszki oraz poszwy i poszewki, artykuły AGD – pralki, lodówki, kuchenki gazowe (mogą być używane, ale sprawne), miski i garnki, plandeki oraz wszelka pomoc ze strony przedsiębiorstw przy gromadzeniu dachówek, blachodachówek itp., drewniane elementy wspierające.

Miejsce zbiórki: od godz. 8:00 do 14:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowieod godz. 15:00 do 18:00 Parafia św. Rocha w Złotowie

Organizator: Parafia św. Rocha przy współpracy ZSE im. Jana Pawła II w Złotowie
Pomagają również pozostałe złotowskie parafie oraz sklep TS Bud A. Siedlecka w Złotowie.
Bardzo prosimy o pomoc