> Aktualności > Namiot już w naszym biurze!

Namiot już w naszym biurze!

Dziękujemy firmie expodum za bezpłatne przekazanie namiotu i wsparcie naszych działań

Zazwyczaj to my prosimy o pomoc, wsparcie naszych działań. Tym razem było zupełnie inaczej!

dziękujemy firmie EXPODUM, która zajmuje się produkcją i sprzedażą namiotów plenerowych, i która postanowiła przekazać Fundacji Złotowianka namiot o wymiarach 3*3.

Firma ta przekazała nam namiot do szybkiego montażu z przeznaczeniem na organizację różnego typu przedsięwzięć Fundacji, które mają na celu wsparcie naszych Podopiecznych.

Napisała do Fundacji Firma EXPODUM z informacją, że chętnie wesprą nasze działania poprzez przekazanie namiotu. Początkowo patrzyliśmy na wiadomość z niedowierzaniem, ale to była wyjątkowa wiadomość! Namiot jest już u nas!

Działalność Fundacji Złotowianka przede wszystkim opiera się na wsparciu naszych Podopiecznych.

Dzięki firmie EXPODUM, która nie tylko pomaga w realizacji konkretnych potrzeb fundacji, ale także bezinteresownie pokazuje swoje zaangażowanie w działaniach społecznych, jest jedną z firm, która jest wrażliwa na pomoc i potrzeby drugiej osoby.

Serdecznie dziękujemy!!