> Podopieczni > k > Kiehl Leon, Igor K/378

Kiehl Leon, Igor K/378

Miejsce zamieszkania: województwo mazowieckie, Warszawa
10.07.2017

Jesienią 2020 roku  u Leona stwierdzono autyzm. Syn był dzieckiem niesamodzielnym i niewerbalnym.  Dzięki dotychczasowemu wsparciu od Państwa mieliśmy możliwość zainwestować w wiele terapii , a  dzięki cięzkiej pracy Leona  i terapeutów syn zrobił niesamowity progres. Aby utrzymać te postępy i iść do przodu Leo potrzebuje dalszych oddziaływań terapeutycznych ( zajęcia SI, logopedia, zajęcia pedagogiczno-psychologiczne, wizyty u psychiatry, TUS) oraz dodatkowych wizyt i terapii spowodowanych pojawiającymi się  nowymi trudnościami w funkcjonowaniu.
Największe deficyty na dziś  to problemy z koordynacją, koncentracją  oraz zaburzenia emocjonalne.
Wiosną 2022 roku, przez  CC ratujące mu życie urodził się nasz  drugi syn Igor.  Dośc szybko wylądowaliśmy pod opieką lekarza rehabilitacji oraz fizjoterapeutów (nieprawidłowy rozwój ruchowy).  Po kilku miesiącach zauważyliśmy, że rózwój psychiczny jest również nieadekwatny do wieku. Od 8 miesiąca życia  Igorek obserwowany był przez zespół diagnosty, a  jesienią 2023 otrzymał diagnozę  autyzmu.  Wkrótce skończy dwa lata a dalej czekamy na  jego jakiekolwiek słowo czy możliwość wspólnej zabawy.
U Igora występują zachowania agresywne oraz autoagresywne, ma zaburzenia mowy oraz rozwoju. Potrzebuje  wsparcia  fizjoterapeutów, psychologa, psychiatry oraz  logopedy. Wymaga też dodatkowych zajęć w domu.

Cel szczegółowy: Kiehl Leon, Igor K/378

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Kiehl Leon, Igor K/378