> Podopieczni > k > Kralska Ksenia K/270

Zdjęcie przedstawia kobietę uśmiechniętą

Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie, Chojnice
Data urodzenia: 03.02.1978

Mam na imię Ksenia. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie raka jajnika w stadium III C. Przeszłam poważną operację, kolejne cykle chemioterapii. Ponieważ jestem posiadaczką mutacji genu BRCA1 zakwalifikowałam się na program lekowy z zastosowaniem Olaparibu o którego refundację czynnie walczyłam biorąc udział w programie dzień dobry TVN, zrzeszając kobiety w pisaniu listów do ministerstwa zdrowia itp. Uważam refundację leku za mój mały sukces, w pomocy innym chorujących na raka jajnika. Niestety wszystko co piękne szybko się kończy, po 17 miesiącach brania Olaparibu w maju 2018 roku nastąpiła u mnie progresja choroby. Jestem obecnie poddawana kolejnym chemioterapiom, które niestety nie przynoszą zamierzonego skutku.

Jest lek o nazwie Avastin, który może u mnie wywołać zatrzymanie, a nawet cofnięcie się choroby. Jednak koszt jednej dawki to 4 050zł Lek musi być podawany co 3 tygodnie. Cena kuracji przerasta moje oraz rodziny możliwości finansowe, dlatego bardzo proszę o wsparcie w walce o moje życie. Wierzę, że z pomocą dobrych ludzi o wielkich sercach dane mi będzie stawić czoła chorobie i wygrać z rakiem.

Cel szczegółowy: Kralska Ksenia K/270

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Kralska Ksenia K/270