> Podopieczni > g > Grudziński-Lis Marcel G/195

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie , Trzcianka
Data urodzenia :
08.09.2018 r.

Marcel to wesoły, grzeczny i kochany chłopiec, który urodził się 8 września 2018 roku z szeregiem wrodzonych wad. Choruje na wodogłowie, ma niesprawne nerki, autyzm, problemy z chodzeniem, wzrokiem, ząbkami, mową. Mimo tego, że ma 5 lat nadal jest pampersowany. Uczęszcza do specjalistycznego przedszkola. Jest na bieżąco diagnozowany, poddawany rehabilitacji. Korzysta z pomocy lekarzy i specjalistów takich jak: neurolog, nefrolog, psychiatra, ortopeda, okulista, stomatolog, psycholog, logopeda, pedagog. Marcel wymaga bardzo szerokiego wsparcia polegającego na leczeniu i rehabilitacji co wiąże się z kosztami przewyższającymi możliwości rodziny. Mieszka z dala od specjalistów, do których mama komunikacją krajową dowozi Go ponad 100 km. Pomocą było by wszelkie wsparcie materialne i finansowe. Mama chciałby pojechać na turnus rehabilitacyjny, niestety jego koszt jest dla niej zbyt wysoki. Wraz z Marcelem prosi Was o nawet najmniejszą wpłatę. Uzyskane środki pomogą w rehabilitacji Marcela, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości jego prawidłowym funkcjonowaniem. Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc i finansowe wsparcie.

Cel szczegółowy: Grudziński-Lis Marcel G/195

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Grudziński-Lis Marcel G/195