> Podopieczni > s > Szuberski Aleksander S/296

Szuberski Aleksander S/296

Zdjęcie przedstawia chłopca uśmiechniętego na bujawce

Miejsce zamieszkania: województwo wielkopolskie, Piła
19.07.2017

Olek urodził się jako zdrowy,duży chłopiec.Do około 2 roku życia rozwijał się prawidłowo,bez większych problemów.Nasz wesoły i pogodny Synek stopniowo zaczął się zmieniać.Stał się agresywny,nerwowy,nad ruchliwy.Zmaganie się z gryzieniem,drapaniem,kopaniem,szczypaniem Nas i innych,bądź niszczeniem wszystkiego,co znajduje się w zasięgu jego ręki,stało się Naszą ponurą codziennością.Z dnia na dzień ten stan przybiera na sile,a napady agresji są coraz częstrze i zagrażają innym oraz jemu samemu.
Dziś Olek ma skończone 3 lata i zdiagnozowany autyzm dziecięcy.Jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony,wymawia pojedyńcze,często niezrozumiałe słowa,jest niesamodzielny i wymaga stałej opieki osoby dorosłej.
Fundusze pozyskane z Fundacji przeznaczone zostaną na dalsze kontynuowanie terapii integracji sensorycznej,wizyt u specjalistów:logopedy,pedagoga,psychologa.
Ciągła rehabilitacja i specjalistyczna opieka są niezbędne Olkowi i tylko one dają nadzieje na lepsze jutro i pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Cel szczegółowy: Szuberski Aleksander S/296

W tytule przelewu wpisać należy: Darowizna dla Szuberski Aleksander S/296